Broadway Impress Takma Tırnak Deneyimi

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz blog yazarları buluşmamıza birçok firma sponsor olmuştu biliyorsunuz.Bunlardan biri de Kozmopoli.Firma buluşmamıza göndermiş oldukları çeşitli takma tırnaklar ile katıldı.Yalnız bu takma tırnaklar diğerlerine göre daha farklı ve daha kullanışlı.Haydi gelin hep birlikte inceleyelim.

Broadway impress takma tırnaklardan ben bordo olanını tercih ettim.Diğer tırnak renklerine göz atmak ve fiyat bilgisi edinmek için şuradan ışınlanın derim. 😉 Aslında takma tırnak takmayı hiç sevmem.Çok şükür tırnaklarım da uzadıklarında gayet bakımlı görünüyor.Ancak nedendir bilmiyorum sanırım nazar 🙂 tırnaklarımdan birkaçı geçtiğimiz günlerde kırıldı ve bende hepsini kökünden kesmek zorunda kaldım.Eee kesmişken ve elimde de bu tırnaklar varken deneyeyim dedim.
Bu tırnaklar diğer takma tırnaklara göre daha farklı diyebiliriz.Hem kısa boyutlarda olması hemde yapıştırıcı ile sizi uğraştırmaması en büyük avantajlarından.
Tırnakların alt kısımlarında kendiliğinden bir yapışkan bulunuyor.Sizin yapmanız gereken sadece bu yapışkanı kaldırıp takma tırnakları kendi tırnağınızın üzerine yapıştırmak.Tırnaklarınızın mutlaka ojesiz ve temiz olmasına gerek…Üstelik tırnağınıza kolayca yapışan bu takma tırnaklar çokta sağlam ve yapışkanı kuvvetli.Uzun süre tırnağınızda kalıyor ve şık duruyor.
Kısa ve küt olması da kullanış açısından daha iyi bence.Uzun takma tırnaklar sizce de çok yapay değil mi? Bu tırnaklar gerçekten yapaylıktan çok uzak…Kozmopoli sitesinden 23.90 TL gibi bir fiyata alabileceğiniz bu takma tırnaklar gerçekten hakkını veriyor.Acil bir işiniz olduğunda ve tırnaklarınıza bakım yapamadığınızda uğraşmadan takın ve çıkın.5 dakika gibi kısa bir zamanınızı alıyor desem bana inanır mısınız?
Tırnaklar paketin içerisinden numaralı olarak çıkıyor.Siz istediğiniz boyutu tırnağınıza hangisi uygun ise karar verip hemen yapıştırabiliyorsunuz. Broadway impress takma tırnakların farklı renkleri de mevcut.İstediğinizi alıp kullanın derim.Hem kolaylık hemde tırnaklarından hoşnut olmayanlar için iyi bir çözüm önerisi 😉
İşte benim tırnaklarımdaki görüntüsü ! Siz karar verin şık değil mi ? 🙂
Kozmopoli Broadway impress takma tırnak kategorisi için Tıklayınız.
SEVGİLER
İlk Yorum Yapan Siz Olun