Beyaz Eşyayı Ucuza Yenilemenin Yolu

Eskiyen beyaz eşyalarınızdan kurtulmak istiyorsanız belirli bir bütçeyi de gözden çıkarmanız gerekiyor. Özellikle kaliteli ve enerji tasarrufu sunan beyaz eşyalar için hatırı sayılır bir meblağ gerekebiliyor. Ancak bu durum ekonomik bir alışveriş yapamayacağınız anlamına gelmez. Beyaz eşyalarınızı ucuza yenilemeniz için öncelikle en ekonomik fiyatları sunan adresleri keşfetmeniz gerekiyor.

Sonrasında ise kampanya takibi yaparak minimum fiyatlar eşliğinde, kaliteli ve enerji tasarrufu sunan ürün modellerine sahip olabilirsiniz. Pek çok firmanın dönemsel indirimler uyguladığı biliniyor. İndirim fırsatlarını kovalayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız rotanızı hemen MediaMarkt beyaz eşya kampanyası yönüne de çevirebilirsiniz. Ancak bu kampanyanın 15 Nisan’a kadar geçerli olduğu bilgisini de aktaralım. Kazançlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.Beyaz Eşyalardan Birini Ücretsiz Alma Fırsatı Var!

MediaMarkt bu defa pek alışkın olmadığımız bir kampanya düzenlemiş. 4 al 3 öde kampanyası kapsamında seçtiğiniz 4 beyaz eşyadan fiyatı en düşük olanına hiçbir ödeme yapmıyorsunuz. Yani beyaz eşyalardan bir tanesini bedavaya alabiliyorsunuz. Haliyle indirimden çok daha kazançlı bir tablo ortaya çıkıyor.

Eğer beyaz eşyalarınızı en ekonomik şekilde yenilemek istiyorsanız, sizin için daha avantajlı bir kampanya bulmanız epey zor olacak. Bu nedenle acele etmeniz ve 15 Nisan’dan önce alışverişi yapmanıza fayda var. Bu arada küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinin de kampanya kapsamına dahil edilmesi de aslında ciddi bir avantaja dönüşüyor.

Ütü, blender seti, çay – kahve makinası, saç kurutma makinası, epilasyon cihazı ve daha pek çok ürün kampanya kapsamına alınmış durumda ve ürünlerin tamamının lider markaların en yeni ürün modellerinden oluşması da dikkatlerden kaçmıyor. Bir yandan eskiyen eşyalarınızı yenilerken diğer yandan eksiklerinizi tamamlamanız için bir fırsat olduğu konusunda sanıyoruz hepimiz hemfikiriz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için MediaMarkt web adresini ziyaret edebilirsiniz. Böylece firmanın hangi markaların hangi ürünlerini kampanya seçeneklerine eklediğini de görmüş olacaksınız. Size sürekli sorun çıkaran beyaz eşya ya da küçük ev aletlerinden kurtularak günlük yaşam konforunuzu arttırmanız için bu kampanya gerçek bir fırsat, değerlendirin.

İlk Yorum Yapan Siz Olun