Bayan Lili ile Kendinizi Şımartmaya Ne Dersiniz?

Uzun zamandır farklı kolye,yüzük ve küpe alabileceğim bir online takı sitesi arayışı içerisindeyim.Bu arayış sırasında bazı blogger arkadaşlarımın Bayan Lili ile çalışmalar yaptıklarını gördüm.Tabi ki bir siteden alışveriş yapmadan önce güvenli olup olmadığını anlamak için bu arkadaşların çalışmalarını incelemem yeterli oldu. 🙂Arayışlarım sırasında bir blogger arkadaşımın sayfasında gördüğüm yonca şeklindeki mavi kolyeye bayıldım diyebilirim.Hemen almak istedim ve Bayan Lili ile irtibata geçtim.Siparişim kısa sürede elime ulaştı ve sizinle paylaşmak istedim.
Sağ olsunlar çok yardımcı oldular ve hızlı kargo ile anında kolyeyi bana ulaştırdılar. 😉 Kolyenin kalitesi ilk bakışta hissediliyor.Online alışveriş yaparken en korktuğum şey fotoğraflarda gördüğümüz ürün ile gelen ürün arasında dağlar kadar fark olması.Bu durum takı ve aksesuarlarda çok başıma gelmiştir.Bu yüzden ön araştırma her zaman iyidir. 😉
Bu konuda Bayan Lili güvenimi sarsmadı ve ürünlerinin kalitesi ile kendini kanıtladı.Üstelik paketleme ve ürünlerinin yanında gönderdikleri ufak sabuna bayıldım.
Şu kutunun şıklığına bakar mısınız? Ben bayıldım. 😉

Farklı tasarımlar ile kendinizi özel hissetmek istiyorsanız Bayan Lili’ye mutlaka göz atın derim.
Bugün kendinizi şımartın ve kendinize ufak bir hediye alın.Emin olun kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. 😉

SEVGİLER

İlk Yorum Yapan Siz Olun