Alışverişin Adresi belli oldu…

Takı takmayı sever misin? Ben bayılırım.Özellikle küpe ve kolye hastalığım olduğunu itiraf etmeliyim.En büyük takıntım ise küpe takmadan dışarı çıkamamak.Kendimi çok rahatsız hissediyorum küpe takmadığımda.Bu yüzden sürekli küpe,kolye,yüzük alışverişleri yapıyorum.Her kıyafetime uygun mutlaka ayrı bir takım vardır.Ne zaman bir takı beğensem mutlaka alırım. 🙂 İyi bir alışkanlık mı bilmiyorum ama severek aldığım ve mutlu olduğum kesin…

Son zamanlarda tasma kolyeler bir hayli moda bildiğin gibi.Ancak iyi malzemeden yapılmış bir tasma kolye Bursa’da bulmak gerçekten zor.Ya malzemesi kötü ya da ederinden fazla pahalı.Abartmıyorum bir çok yeri gezdim Bursa’da kalitesiz malzemeden yapılmış kolyelere 30-35 lira arası bir fiyat biçiyorlar.Bende bu böyle olmaz internet alışverişi mubahtır dedim ve Alışverişin Adresi sayfasından Forivia markalı tasma kolye,yüzük ve küpe setini sipariş verdim.
Üstelik Forivia sitesine buradan üye olarak çok daha indirimli fiyatlarla istediğiniz takılara sahip olabilirsiniz.Ben takı alışverişlerimi artık bu şekilde gerçekleştiriyorum.Aynı tasma kolyeyi bana Bursa’da 35 lira derlerken ben Alışverişin Adresinden 19.90 gibi bir fiyata sahip oldum.Küpe ve yüzük ise 9.90 TL gibi bir rakamdı.Hepsi bana 40 TL gibi bir rakama denk geldi.Dışarıdan almaya kalksam hepsine dünya kadar para ödeyecektim.

Takıları ise bu şık paketler ile gönderiyorlar.Çok şirin değil mi ? 🙂

Uygun fiyata hem şık bir sete sahip oldum hemde istediğim takıyı güvenle aldım.Ben çok beğeniyorum nedense bu kolyeleri.Farklı bir hava ve farklı bir tarz .

Kısacası farklılığı ve kaliteyi ucuza arıyorsan sana önerim Alışverişin Adresi.Güvenle siparişini verebilir ve dilediğin takıya sahip olabilirsin.
SEVGİLER


// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // <

İlk Yorum Yapan Siz Olun