Alışveriş | Q TOO

Espresso isteyen var mııı? 🙂 Durdurulamaz alışveriş çılgınlığım hızla devam ediyor.Bu seferki alışveriş serüvenim Q TOO .Kahveye bayıldığımdan dolayı kahve makinesi,kahve bardağı,çeşitli kahveler vs. nerede bulduğum beğendiğim bir şey varsa alıyor ve çeyize atıyorum. Yine böyle bir çeyiz alışverişi ile sizlerle karşı karşıyayım.

Öncelikle Q TOO ile nasıl tanıştım biraz ondan bahsetmek istiyorum size.Ben her zamanki gibi nette özel tasarım ürünler ararken arama motorunda site isminin çok dikkatimi çekmesi ile karşılaştım Q TOO ile.Sizce de farklı değil mi? ( qtoo.com.tr ) Adrese tıklar tıklamaz birçok ürün dikkatimi çekti.Onları da alınacaklar listeme ekledim.
Sitede farklı tasarımlar uygun fiyatlara satılıyor ve ürünler gerçekten kaliteli.Hızlı kargo benim çok önemliydi ve ürünü aynı gün kargoya vermeleri Q TOO‘yu seçmem için en büyük artılardan…Üstelik ürün iade garantisi var.Paketleme özenli ve başarılı gördüğünüz gibi. 😉
Şimdi gelelim Q TOO‘dan ne aldığıma…Espresso bardağı aldım.Kahve içmeye bayılan biri olarak espresso benim favorilerim arasında.Sert kahve seviyorum ve içtiğim her kahvenin de özenle hazırlanmış olmasını isterim ve tabiki özenle sunulmuş olmasını da.Bu yüzden en özenli espressolar için Q TOO‘dan Eva Solo markalı bardak siparişi verdim. 😀
Kahve makineleri için uygun olan bu bardaklar porselen ve 80 ml espresso alıyor.Altında gördüğünüz kırmızı silikonlar tutarken elinizin yanmasını önlüyor.Bulaşık makinesinde de rahatla yıkanabiliyormuş.
qtoo.com.tr‘den aldığım bu espresso bardaklarına bayıldım. Çeyizdeki yerlerini hemen aldılar.İleride severek kullanacağım. 🙂 Sizde benim gibi farklı ürünler ve tasarımlar arıyorsanız Q TOO ‘yu mutlaka ziyaret edin derim. Facebook adresine ise şuradan ulaşabilir ve en yeni ürünlerden hemen haberdar olabilirsiniz.

SEVGİLERİlk Yorum Yapan Siz Olun