Alışveriş | Anı Ölümsüzleştirmek İsteyenler için …

Anı ölümsüzleştirmeyi,fotoğraf çekmeyi ve çektirmeyi çok severim.Özellikle de aşkımı anlatan yani içerisinde aşkımla benim olduğumuz her fotoğrafa bayılırım.Bu yüzden özel olarak tasarlattığım her üründe mutlaka ikimizin fotoğrafı olur. 😉

Fotoğraf çekinmek anı ölümsüzleştirmek adına çok güzel ancak en değerli anlar sürekli bizimle olmadığı sürece bir anlamı yoktur değil mi? Bu yüzden hepinize en değer verdiğiniz anları ölümsüzleştirmek adına fotoğraflarınızı tablolar haline getirmeyi öneriyorum. Böylece evinizin en güzel köşesine astığınız o tabloya her baktığınızda mutluluğunuzu,sevginizi,aşkınızı hatırlayacaksınız.
Ben aşkımı ölümsüzleştirebilmek adına bir fotoğrafımızı kanvas tablo yaptırdım.Şimdi asılacağı en güzel köşeyi bekliyor. 🙂
Nasıl yaptırdın, ne kadar, kalitesi nasıl diye soranlar olabilir aranızda.Öncelikli olarak ben tablomu pluscanvas.com‘dan online olarak tasarlayarak sipariş verdim.Tasarım aşamasında kanvas tablonuzu ister çerçeveli,ister çerçevesiz,ister tek parça,ister mozaik ve isterseniz parçalı modellerde ayarlayarak oluşturabiliyorsunuz.Boyutlarını da kendiniz istediğiniz ölçülerde seçebilirsiniz.Ben 111 cm-76 cm boyutlarında siyah çerçeveli olarak sipariş verdim.Üstelik tablom çok kısa sürede elime ulaştı.İşçilik kesinlikle harika…Uzun yıllar bizimle kalarak ilk günkü gibi kendini koruyacağa benziyor tablomuz.Çerçeve kalitesi ise ilk bakışta kendini hissettiriyor.
Sevdikleriniz,aşkınız,en değer verdikleriniz her an yanınızda olsun istemez misiniz?
Sizde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı kanvas tablo yaptırmak veya diğer çeşitlere göz atmak için hemen pluscanvas.com‘u ziyaret edin derim.Pişman olmayacağınızın garantisini verebilirim.

İlk Yorum Yapan Siz Olun