Alışveriş | kozvi.com

Bazen internet iyi ki icat edilmiş diyorum.Şayet benim gibi çok tembel biri için çıkıp alışveriş yapmak ölüm olabiliyor.Sırf dışarı çıkıp almak var diye ihtiyacım olan ürünleri almayı erteleyebiliyorum.Teknolojinin gelişmesi ile e-ticarette hızla ilerlemeye başladı.Birçok alışveriş sitesi hayatımıza girdi.Ancak hangisine güvenmeliyiz? Hangisi daha hızlı ve kaliteli hizmet sunuyor? Benim gibi alışverişini sürekli internetten yapanlar için güvendiğim,memnun kaldığım alışveriş sitelerini sizinle paylaşmaya karar verdim ve tabi ki yaptığım alışverişleri de…

Kozvi.com dan alışveriş yapmamın en büyük nedeni ise sık sık indirim yapmaları ve kargonun sadece 1 TL olması.Ayrıca en ufak bir sorunda bile hızla ulaşabileceğiniz kaliteli bir müşteri hizmetleri ekibine sahipler.Renkli kozmetikten anne bebek ürünlerine kadar aradığınız her ürünü kozvi.com da rahatlıkla bulabilirsiniz.Siteyi incelemenizde fayda var.Kaliteli birçok ürünün indirimli olması da büyük bir fırsat.
Şimdi gelelim aldıklarıma. 🙂

Privacy Lets Party Deodorant

Deodorant kullanmayı seviyorum.Acil ihtiyaçlarımdan biriydi.Kozvi.com da 2.si %50 indirimli görünce hemen aldım. Benim gibi meyveli ve şekerli kokuları seviyorsanız tavsiye edebileceğim deodorantlardan.
Privacy let’s party fiyatı 9 TL.

Flormar Pretty Ruj

Yaz aylarında severek kullanacağım harika bir ruj aldım. 🙂 Rengi pembe ve Flormar’ın.Bu ruju çok sevdim ve hemen denedim.Kalıcılığı harika ve yapış yapış bir his bırakmıyor.Pembe ruj seviyorsanız tavsiye ederim.
Fiyatı 9.99 TL.Fe Ergonomik Cımbız Yan Uçlu

Ne zamandır cımbız almak gibi bir fikir vardı kafamda.Kozvi.com da uygun fiyatlı olduğunu da görünce hemen aldım.Özellikle yan uçlu seçtim.Çünkü kavrama kolaylığı sağlayan estetik bir modele sahip bu cımbız.
Fiyatı 5.90 TL

Sally Hansen Complete SALON Manicure Oje

Siyah ojemin bittiğini fark edince tam bir siyah renk aşığı olan ben siyah oje arayışı içine girdim.Kozvi’de de Sally Hansen ojeler %35 indirimde olunca dayanamayıp aldım.Bu siyah ojenin içerisinde ışıltılar var ve ben bayıldım bu ojeye. 😉 Sizde bu fırsatı kaçırmayın derim.
Fiyatı 8.45 TL.

Jane Iredale Mystikols Sürme

Ne zamandır istediğim bu sürme Kozvi’de %40 indirime girince dayanamayıp aldım.Bu sürme diğerlerine göre biraz farklı diyebiliriz.Kalıcılığı,sürüm kolaylığı harika.Uygulaması zahmetsiz.Bir ucunda renkli toz eyeliner, diğer ucunda ise aydınlatıcısı bulunmakta.

Ürün elime ulaştığı gibi denedim.Çok hassas bir cildim olduğunu her seferinde söylüyorum.Bu ürün gözlerimde kaşınma,yanma vs. yapmadı.Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.Daha sonra yani başka bir yazıda ayrıntılı olarak bu ürün hakkındaki deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Fiyatı 39 TL.
İşte benim kozvi alışverişim bu şekilde. 😉 Umarım beğenmişsinizdir.Sizde siteye mutlaka göz atın.Pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

SEVGİLER


İlk Yorum Yapan Siz Olun