Alışveriş | hediyerengi.com

Bir hayli zaman oldu ben buralara uğrayamayalı. Çalışmaya vermediğim 1 yıl aradan sonra tempolu bir iş hayatına atıldım. Haftanın 6 günü tam gaz çalışıyorum ve mutluyum. Çalışmak güzelmiş. 🙂 İnsanın kendi parasını kazanması gibi bir şey var mı hiç? 😉 Artık sık sık buralardayım. Neyse lafı fazla uzatmıyorum ve konuya geliyorum.

Evlilik hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Beyaz eşya bakmaya başladık bile. 😉 Şuan araştırma evresindeyim ve sizin de fikirlerinize ihtiyacım var. Evimin dekorasyonu için farklı tasarım ürünler almaya devam ediyorum tabi ki. Bugün yine farklı bir ürün ile karşınızdayım. Çatı için pop art bir dekorasyon düşündüğümü daha önce söylemiş miydim? Bayılıyorum pop art tasarım ürünlere.İşte bu yüzden çatı katının pop art tasarım duvar saati bile hazır. 🙂 İstanbul’a aşık benim gibi biri tabi ki bu özel tasarım galata kulesi sallanır sarkaçlı duvar saatini mutlaka alır. Peki, bu saati ben nereden aldım. hediyerengi.com ‘dan.

Saatten ayrıntılı bahsetmeden önce site hakkında bilgi vermek istiyorum. Sevdiklerinize özel hediyeler alabileceğiniz harika bir site hediyerengi.com . Aramızda kalsın nişanlıma doğum gününde bu siteden sipariş vereceğim isminin yazılı olduğu orijinal bir Pierre Cardin cüzdan ve kemer takımı hediye edeceğim. Kapıda ödeme imkanı da sağlayan hediyerengi.com aldığınız ürünü aynı gün kargoya veriyor. Bu konuda benim gönlümü fethetmedi değiller yani. 😉

Şimdi gelelim benim aldığım sevimli duvar saatime. 😉 Sallanır sarkacında nostaljik tramvay bulunan bu duvar saati benim gibi tam İstanbul aşığı olanlar için üretilmiş. Aman Allah’ım görür görmez benim olmalı dediğim nadir ürünlerden. Mdf malzemeden üretilen bu ürüne ben indirimde 45 liraya sahip oldum.

Benim almayı planladığım daha bir sürü ürün var hediyerengi.com da. Bence sizde biran önce göz atın derim. Özellikle kişiye özel ürünler dikkatinizi çekecektir diye düşünüyorum. Ücretsiz hediye paketi ve not kartı ise sitenin en güzel özelliklerinden. Şayet birçok site hediye paketi ve not kartına ayrı ücret talep ediyor. Bence gereksiz hediyerengi.com ‘u bu konuda taktir ettim gerçekten.
Haydi, hemen bir bardak kahve alın ve siteye göz atın. 😉
SEVGİLER


İlk Yorum Yapan Siz Olun