Alışveriş | Fotoğrafları kitap haline getirmek

Fotoğraflarınızı hiç kitap haline getirmeyi düşündünüz mü? Sevgiliye verilecek en romantik hediye veya sevdiğiniz insanlara hediye edebileceğiniz ölümsüz bir kitap. 🙂 Bence harika bir fikir…Hem farklı hemde çok romantik. 😉

Bloğumu takip edenler kişiye özel tasarımlara bayıldığımı bilirler.Bu yüzden nerede kişiye özel tasarım yapan yer var ben orada 😉 Sevgilimle fotoğraf çekinmeyi çok severiz.Ancak o fotoğrafların dijital ortamda kalmasını istemiyorum.Her baktığımızda o fotoğrafın anısını bir kez daha yaşamalıyız.
Uzun zamandan beri kafamda planladığım bir düşünceydi fotoğraflarımızı kitap haline getirmek.Birkaç siteden araştırma yaptım ancak tasarlamak çok zor gibiydi.Programı bilgisayarına indir,yükle,tasarla falan.Daha pratik bir siteye ihtiyacım vardı.Bu yüzden Afillikitap.com‘u tercih ettim.Hem daha pratik hemde bir arkadaşım yaptırmıştı ve memnun kalmıştı.
Afillikitap sayesinde kısa sürede foto kitabımı tamamladım ve siparişi verdim.Yaklaşık 7 gün gibi bir sürede elimde oldu.Tam istediğim gibi ve tasarladığım kitabın aynısı geldi elime.
ÖN KAPAKARKA KAPAK


Sayfa sayısını dilediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz.Ben 35 sayfa olanı tercih ettim.Ürün kalın kapaklı ve gerçek bir kitap görüntüsüne sahip.
Fotoğrafların yerlerine,eklediğiniz yazılara kadar kendiniz karar verme özgürlüğüne sahipsiniz.Üstelik sadece bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları değil sosyal medya hesaplarınızda bulunan fotoğrafları kullanarak bir tasarım yapabilirsiniz.
Afillikitap tasarım yaparken her ayrıntıyı düşünmüş.Yazı stilinden,koyacağınız simgelere kadar siz karar verebiliyorsunuz.Yaprakların kalitesi ise fotoğraflardan bile anlaşılıyor.
Ben çok beğendim ve sizinle de paylaşmak istedim.Sizde fotoğraflarınızı kitap haline getirmek isterseniz buradan siteye göz atabilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Siz Olun