Alışveriş | En Sevdiğiniz Instagram fotoğraflarınız yastık olsun mu?

Ahh şu özel tasarım merakım ne zaman sona erecek bilmiyorum.Sanırım çeyizimin yarısı özel tasarım ürünlerden oluşmakta. Ne yapayım ailem ve sevdiğim ile olan fotoğraflarımızın eşyalar üzerinde olmasını seviyorum .Kendi evimde bu ürünleri kullanırken geçmişe dönüp tüm güzel anılarımı hatırlayacağım.İşte o zaman yüzümde oluşan ufak bir tebessümü hiçbir şeye değişmem.

Bu hafta yine sizlere çok özel bir tasarım alışverişinden bahsedeceğim.Aranızda beni instagram hesabımdan takip eden var mı? Eğer hala takip etmiyorsanız sizden ricam beni şuradan takibe almanız. 🙂 Instagram hesabımdan yaptığım çekilişleri kaçırmanızı istemem. 😉
Geçtiğimiz hafta Kumaşhane aracılığıyla Instagram hesabımda bir çekiliş düzenledik.Benim bayıldığım bu çekilişte kazanan kişiye Instagram fotoğraflarından oluşturacağı yastığı hediye ettik.Eeee ben durur muyum? Bayıldım bu yastık fikrine. 🙂 Hemen kendim içinde instagram hesabımdaki en sevdiğim fotoğraflardan oluşan bir yastık tasarladım.Bakalım beğenecek misiniz?
İster sevdiklerinize hediye edin isterseniz evinizin en güzel köşesinde sergileyin.Tabiki ben yastığımı hemen çeyize kaldırdım.
Şimdi biraz yastığın kalitesi ve fiyat bilgisi hakkında size bilgi vermek istiyorum. www.kumashane.com.tr den sipariş verebileceğiniz bu yastığa 36.90 TL ye sahip olabilirsiniz.Yapmanız gereken siteye tıklayıp instagram hesabınız ile beğendiğiniz fotoğrafları seçerek tasarımı gerçekleştirmeniz.Siparişiniz en geç 7 gün içerisinde elinizde olacak. 😉
Yastığın kalitesi gayet iyi.Fotoğrafların baskısı başarılı.Arka tarafında bulunan fermuar sayesinde iç yastığı çıkarıp kılıfı ters çevirerek rahatlıkla yıkayabilirsiniz.
Instagram fotoğrafları ile oluşturduğum bu yastığa tek kelime ile BAYILDIM.
Peki, siz beğendiniz mi? 🙂

SEVGİLER
İlk Yorum Yapan Siz Olun