Alışveriş | Casualstyles Tasarım Kıyafetler

Beni takip edenler fark etmişlerdir.Nerede tasarım bir ürün ya da kıyafet var ben kesin oradayım. 🙂 Casualstyles da bunlarda biri…
Harika tasarımlar, harika ürünler var Casualstyles da 😉 Ürünlere görür görmez aşık oldum diyebilirim.İnstagram sayesinde tanıştım kendileri ile.Uzun zamandan beri takip ediyordum ürünlerini.Sonunda dayanamadım ve aşık olduğum o kotları aldım.Bakalım sizde beğenecek misiniz?

Rakamlı olan kot özel tasarım…Üstelik çok kaliteli…Alırken bu kadar yakışacağını ve beğeneceğimi tahmin etmiyordum.Şimdilerde bu kot üzerimden düşmüyor.Belinin yüksek olması benim için bir avantaj çünkü düşük belli pantolonlardan hiç haz etmiyorum. İnternetten sipariş vermeme rağmen tam bedenime ve boyuma uygun bir kot geldi.

Fiyatı 89 TL … Kaliteli ve harika bir tasarıma sahip olması nedeni ile bu fiyatı gerçekten hak ettiğini düşünüyorum 😉

Casualstyles da o kadar çok çeşit var ki almak isterken cidden zorlanıyor insan.Bu harika kotun birde rakamlı ceket modeli var.Onu da çok beğendim.Sizinde incelemenizi tavsiye ederim.Buradan bakabilirsiniz.
Daha spor ve normal günlerde giymek için aldığım bu kot ise gerçekten çok farklı geldi bana.Bol paça ve yine özel tasarım bir kot 😉

Bence Casualstyles ürünlerini daha detaylı incelemelisiniz.Mutlaka gözünüze çarpan ve size hitap eden bir kıyafet bulacaksınız.


İlk Yorum Yapan Siz Olun