Alışveriş | Aubrey Seyahat Seti

Evimizde kocaman şişelerdeki cilt bakım ürünlerini kullanmak çok kolay.Peki ya seyahate gittiğinizde yada tatile çıktığınızda o kocaman şişeleri valizde taşımak size de zor gelmiyor mu? 2 veya 3 günlük bir şehir dışı planım varsa o kocaman şişeleri asla valizimde taşıyamam. Hele ki o yolculuk tek başıma yapılacaksa…

2 günlük yolculuk için yüz bakım losyonu,toniği,yüz temizleme jeli vs. nasıl taşıyalım Allah aşkına. :/ Bide bunun makyaj kısmı var oraya hiç girmiyorum bile. 🙂 Belki de valizin en büyük kısmını makyaj malzemeleri kaplıyordur.Kullanmayacağımı bilsem bile yanıma almasam olmaz.İçim rahat etmez arkadaş. 🙂 Hadi makyaj malzemeleri neyse de o koca koca şişeleri taşımak olmaz dedim ve gittim kendime cilt bakımı için bir seyahat seti aldım.
Aubrey markası ile Bursa Blogger Buluşmasında bize gönderdikleri dudak nemlendiricisi ürünü sayesinde tanıştım.Organik olması ilk dikkatimi çeken özelliklerinden oldu.Üstelik mandalinalı olması kendisini diğer dudak nemlendirici ürünlerinden farklı kılıyor.Şuan favori ürünlerim arasında. 😉 Soğuk kış günlerinin geri gelmesi ile dudakları bakıma almanın tam zamanı.
Seyahat seti ile tanışma hikayem ise sitede dudak nemlendiricisi ve diğer ürünlere göz atarken oldu.Birden ürünün dikkatimi çekmesi ile ürünü aldım diyebiliriz.Tüm ürünlerin organik olması benim için çok önemli.Cildim her ürünü ne yazık ki kabul etmiyor. 🙁 Peki bu seyahat setinin içerisinde neler var gelin hep birlikte göz atalım.Günlük cilt bakım rutinimiz için gereken her ürün var bu sette.Boylarının da ufak olması taşımayı kolaylaştıran en büyük etken.Benim cildim kuru ve hassas sizde cilt tipinize uygun seyahat setini seçebilirsiniz.

Tek tek bakacak olursak ;
Yüz Temizleme Losyonu

Maske

Yüz Toniği

Nemlendirici Krem

Her ürünü bir arada bulabildiğim bu sete ben bayıldım.Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi benimle paylaşmayı ihmal etmeyin.Üstelik ne sürsem kabaran cildime iyi gelen tek seyahat seti ve ürünleri diyebiliriz.Sizde Aubrey Seyahat setine veya diğer ürünlere göz atmak için hemen TIKLAYIN. 😉
SEVGİLER

İlk Yorum Yapan Siz Olun