ALIŞVERİŞ I erospirlanta.com

2015’te evlenme teklifi mi etmeyi düşünüyorsunuz? O zaman sizin için harika ürünler bulabileceğiniz bir site önereceğim. 

2015’e girmeye günler kala sizde sevdiğinize evlenme mi teklif etmeyi düşünüyorsunuz yada nişanlınız, eşiniz için yeni yıl hediyesi olarak tektaş almayı mı planlıyorsunuz? Cevabınız evet ise hemen erospirlanta.com‘u tıklamanızı öneriyorum.
Türkiye’nin en büyük online pırlanta mağazası olan erospirlanta.com sayesinde sevdiğinizin parmak ölçüsünü bilmeseniz dahi kolayca hediye seçimi yapabilirsiniz. Üstelik kişiye özel online pırlanta danışmanı ile anlık konuşma imkanı sağlayarak kararsızlıklarınızdan kolayca kurtulabileceksiniz. Size özel pırlanta danışmanınız ile sevdiğiniz için en özel pırlantayı seçebilirken kafanıza takılan sorulara da anında cevap alabilirsiniz.
Hediye rehberi ile evlilik, doğum günü, yıl dönümü, söz veya nişan, doğum vs. gibi özel günler için hediye seçmek çok daha kolay. Özellikle evlenme teklif edecek bayların tektaş seçiminde ne kadar zorlandığını hepimiz biliyoruz. İşte tam bu noktada erospirlanta.com’a ait özel evlilik ürünleri ile işiniz çok daha kolaylaşacak.
Peki, neden erospirlanta.com ?
Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ve tüm ürünlerin size ulaşana kadar sigortalı olması en büyük artılardan. Yani ürün size ulaşana kadar erospirlanta.com güvencesinde. Üstelik 30 gün içinde geri iade edilebiliyor olmanızda büyük avantaj. 1,5 iş günü içerisinde ürünü teslim etmeleri ise kendilerini diğer firmalardan ayrıcalıklı kılıyor. Pırlanta ve tektaş dışında kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarları da bulabileceğiniz Eros Pırlanta size peşin fiyatına 4 taksit imkanı da sunuyor. Uygun fiyatlı ve sertifikalı ürünler ile almış olduğunuz ürünler için 3 yıl bakım garantisi veriliyor.
1 yıl değişim hakkı ise Türkiye’de bir ilk. Eros Pırlanta’dan aldığınız bir ürünün modasının geçtiği düşüncesine kapıldıysanız veya sevdiğiniz daha üst bir model istediyse, 1 yıl içerisinde ürünü aynı fiyata geri alıp beğendiğiniz diğer ürün arasındaki farkı ödeyerek bir üst modele kolayca sahip olabiliyorsunuz.
Site hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve müşteri yorumlarını okumakta eros pırlantada çok kolay. Müşteri yorumları sekmesine tıklayarak eros pırlanta müşterilerinin yorumlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Eros Pırlanta’ya ait evlilik.erospirlanta.com sayesinde ise evlilik ve düğün hakkında aradığınız her konu hakkında bilgi bulabilirsiniz. Romantik evlilik teklifleri, evlenme teklif edilebilecek mekanlar, kız isteme merasimi, nişan bohçası ve daha birçok konu hakkında size rehber olabilecek harika bir site diyebilirim. Kısacası evliliğe adım atacak baylar ve bayanlar için Eros Pırlanta, sadece bir alışveriş sitesi değil ayrıca evlilik ve düğün rehberi.İlk Yorum Yapan Siz Olun