1 kağıt 1 hikaye | Bu tasarımlara bayılacaksınız

Tasarım ürünlere bayıldığım doğrudur. 🙂 Özellikle ilginç ve farklı olanlar.Hepsi dikkatimi çekiyor ve beni cezbediyorlar.Neden derseniz farklı olmayı seviyorum. 😉

Geçtiğimiz günlerde internette yine farklı tasarımlar ararken karşılaştım 1 kağıt 1 hikaye ile.Ürünlerine o kadar bayıldım ki direk kardeşime seslendim “Gelsene sana bir şey göstereceğim.” Kardeşimin verdiği cevap ise “yine ne ilginçlikler buldun acaba abla?” Naparsın farklı ve ilginç olan şeylere bayılıyorum ve almadan duramıyorum.1 kağıt 1 hikaye ile olan tanışmamızda bu şekilde gerçekleşti.Adından da anlaşılacağı gibi tamamen kağıtlardan yapılan bu tasarımlar harika.1kagit1hikaye.sopsy.com da ürün çeşitliliği de mevcut.Özellikle benim gibi farklı takıları seven biri için bulunmaz hint kumaşı diyebiliriz.
Şimdi gelelim ben neler aldım.Bir yüzük ve bir kolye… Aslında alabileceğim o kadar çok tasarım vardı ki karar aşamasında cidden çok zorlandım.
Yüzüklere bayılıyorum.1 kağıt 1 hikayeden Renkli Granüllü Pasta Yüzük seçtim.Cidden de pasta gibi değil mi? İnsanın yemek geliyor içinden 🙂
Görüntüsüyle beni cezbeden bu yüzüğü günlük hayatta çok sık kullanacağım gibi geliyor bana.Hem yaratıcı hemde kağıttan böyle güzel tasarımlar yapılabilmesi mutluluk verici.
Seçtiğim bu kolyeyi de beğeneceğinizi düşünüyorum.Hem şık hemde çok kullanışlı.Yine günlük hayatta giydiğim kazaklarımın üzerinde çok şık duracağa benziyor.
Bakmayın siz kağıttan yapıldığına gayet sağlam ve kullanışlı ürünler.Yapanın cidden ellerine sağlık.Bayıldım…
Sizde bu harika tasarımlardan edinmek veya ürün çeşitliliğine bakmak isterseniz http://1kagit1hikaye.sopsy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Ayrıca ;
http://instagram.com/1kagit1hikaye adreslerinden de takibe alabilirsiniz.



İlk Yorum Yapan Siz Olun